Dlaczego my

Należymy do nielicznych Funduszy Kapitałowych nakierowanych na inwestycje w czyste technologie. Nasz profil działalności jest poparty wieloletnimi doświadczeniami w tej dziedzinie.

Mając za sobą grupę specjalistów, doświadczenie oraz kapitał, chcemy podzielić się tym wszystkim
z Pomysłodawcami, którzy mają innowacyjny pomysł na prowadzenie działalności gospodarczej związanej z ochroną środowiska, ekologią, recyklingiem, OZE, etc.

Mając na uwadze trudności z pozyskaniem kapitału na nową innowacyjną działalność, NOA FUND ma na celu ułatwić Pomysłodawcy dostęp do dokapitalizowania w wysokości do 1 mln zł oraz wykluczyć jego braki w doświadczeniu zawodowym.

Dlatego też zadaniem NOA FUND jest dbałość, przez cały okres trwania projektu o prawidłowe funkcjonowanie założonego start-upu.

W ramach przeprowadzanej preinkubacji, przyniesiony do nas innowacyjny pomysł „ubrany” w analizy finansowe, technologiczne i prawne staje się projektem, dając tym samym solidne podwaliny pod nowe przedsiębiorstwo, mające podstawy do uzyskania silnej pozycji rynkowej.

W ramach prowadzonej pomocy, Pomysłodawca uzyskuje dostęp do przestrzeni biurowej wraz z wyposażeniem technicznym oraz profesjonalne doradztwo w zakresie finansów, marketingu, technologii oraz zarządzania przedsiębiorstwem.

Nasze inwestycje